Nová hlavní budova

Přijímáme objednávky ubytování na Třeboňsku pro rok 2024 !!!

Ubytování v novém penzionu je přímo ideální pro rodinnou rekreaci, víkendové pobyty, pobyty pro seniory, kongresovou turistiku, společenská setkání, školy v přírodě a sportovní soustředění. V novém penzionu je možné strávit dovolenou.

 

 

 

Ubytování v penzionu na Třeboňsku v nové hlavní budově

Samostatné pokoje

V penzionu jsou dvoulůžkové až pětilůžkové pokoje, některé pokoje mají možnost většího počtu lůžek, 6 až 7 lůžek. Pokoje v přízemí penzionu mají francouzská okna, kterými vstoupíte na terasu s posezením a výhledem na zahradu u penzionu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.Některé pokeje mají samostatnou kuchyňku.

K dispozici je vám uzamykatelná kolárna a parkování jen 30 m od hlavního vchodu.

Ceník za ubytování >>

Stravování v penzionu

Vybavené kuchyňky jsou připravené vždy pro 2 až 4 pokoje. Některé pokoje mají vlastní kuchyňku s ledničkou.

Stravování je možné v restauraci v nové budově penzionu Alešův Dvůr. Obědy a večeře si hosté mohou vybrat ze široké nabídky jídel, polévek, předkrmů a moučníků.

Fotogalerie

 

dovolená, ubytování Třeboňsko,cyklistikadovolená, ubytování Třeboňsko,cyklistikadovolená, ubytování Třeboňsko,cyklistikadovolená, ubytování Třeboňsko,cyklistikapenzion Třeboňskopenzion Třeboňskopenzion Třeboňskopenzion Třeboňsko

Pokoje

 

ubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňskoubytování třeboňsko

 

 

Nástup na ubytování v penzionu na Třeboňsku

  • Nástup možný v sobotu po 15 hodině, ostatní dny po 14 hodině.
  • Uvolnění pokojů v den odjezdu je nutné do 9 hodin.

Rezervace
Ubytování Třeboňsko - penzion Alešův Dvůr

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout