Víkendové pobyty na Třeboňsku

Hledáte tip jak strávit volný víkend mimo domov? Chcete si odpočinout od starostí běžného života?

Přijeďte k nám do penzionu, který nabízí ubytování v přírodě v blízkosti Třeboňských lesů a rybníků. Během víkendů si u nás odpočinete a načerpáte síly do dalších pracovních dní.

Víkendové pobyty - ubytování u Třeboně

Penzion Alešův Dvůr nabízí víkendové pobyty v apartmánech a pokojích nedaleko Třeboně. V průběhu víkednu můžete využít bohaté nabídky aktivit a možností, které se nabízí v okolí.

Víkend - ubytování na třeboňsku pro seniory celoročně.

Procházky v přírodě, projížďky na kolech, návštěva Třeboně, památek a muzeí, relaxace v Třeboňském Aquaparku - tak takhle může vypadat víkend pro starší a pokročilé. Pohoda, klid a odpočinek.

Pokud byste však zatoužili po aktivním víkendu v pohybu, Třeboň a její okolí uspokojí i vaše požadavky. V průběhu roku jsou k dispozici značené cyklistické stezky, mírné zvlněný až rovinatý terén je přímo předurčený pro Nordic Walking. Golfová cvičiště v Třeboni, minigolf, tenis, plavání v bazénu nebo rybnících.
V zimních měsících navíc využít i běžkování do okolí, nebo bruslení na zamrzlých Třeboňských rybnících.

Víkendové pobyty na Třeboňsku

Wellness víkend

Třeboň je městem lázeňským, které nabízí wellnes a fitness aktivity. Lázně Aurora jsou zároveň wellnes centrem, které nabízejí procedury i pro turisty a návštěvníky Třeboňska.

Sauna, Vibrosauna, Solárium, Masážní lůžko Dry Jet, Floating, Samoopalovací nástřik, Fitness nebo Squash. Za návštěvu stojí i odpolední procedury obou lázní, které jsou vám k dispozici vždy od čtvrtka do neděle.

 


Rezervace ubytování

Penzion Třeboňsko U Aleše
telefon: 602 450 408

jiri.opocensky@email.cz

Rezervace
Ubytování Třeboňsko - penzion Alešův Dvůr

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout