Dovolená s dětmi - Třeboňsko - Chlum u Třeboně

Penzion na Třeboňsku Alešův Dvůr je ideální pro rodinnou dovolenou

Termíny na rok 2022 se začínají postupně rozebírat, tak neváhejte a rezervujte si svou dovolenou - uytování na Třeboňsku včas.

Hledáte ideální místo pro vaši dovolenou, kterou byste rádi strávili s rodinnou? Hledáte místo, kde můžete strávit dovolenou společně s dalšími rodinami? Pak vězte, že jste našli to správné místo.

Rekreační areál penzion Alešův Dvůr nedaleko Chlumu u Třeboně je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Je umístěný v přírodě, v těsné blízkosti lesů a luk, kolem areálu se napojují cyklostezky.

Pro dětiDovolená s dětmi - Třeboňsko - Chlum u Třeboně

Pro děti je na zahradě připravené pískoviště, houpačky, hřiště. Zahrada je bezpečná pro hraní různých her. Celý objekt je oplocený a uzavřený.

Pro rodiče

Pro vás je na zahradě připravené posezení, ze kterého můžete sledovat vaše děti při hraní her. Celý areál je travnatý se stromy, pod kterými najdete v letních měsících stín.

V areálu najdete i naší domácí restauraci U Aleše, ve které vám připravíme rádi pohoštění. V restauraci dále můžete  využít možnosti snídaní, obědů a večeří. Ubytování je možné objednat i s polopenzí.

Pro celou rodinu

Pro celou rodinu pak je připravené ubytování, které si  můžete vybrat  z dalšího typu ubytování www.alesuvdvur.eu nebo www.alesuvdvur.cz

 

 

 


Rezervace
Ubytování Třeboňsko - penzion Alešův Dvůr

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout